#1 2009-11-18 20:23:34

Blashyrkh

Rockman

8458520
Skąd: Praszka
Zarejestrowany: 2009-11-18
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Nowe płyty

Czy oczekuje ktoś na jakieś nowe płyty? Ja zamówiłem sobie na stereo.pl nowa płytę Slayer i Gorgoroth, ale coś się spóźniają. Ktoś już ich słuchał? Czy są dobre, bo zamówiłem na zaufanie do tych kapel a jeszcze nie słuchałem

Offline

 

#2 2009-11-18 22:28:39

albonie

Metal

Skąd: Los Angeles
Zarejestrowany: 2009-11-17
Posty: 66
Punktów :   

Re: Nowe płyty

ja już się doczekałam.2 listopada nadszedł ten dzień ;d

Offline

 

#3 2009-11-19 13:31:20

Wodzu

God of Metal

Zarejestrowany: 2009-11-17
Posty: 83
Punktów :   

Re: Nowe płyty

ja dostalem prezent od a juz jakis czas temu. w chwili obecnej to moze jak by sie zeszlo to by mi ladny prezent zrobili wydajac plytke no i nowa plyta wu-hae wychodzi jakos teraz.


http://iv.pl/images/slksm8toxl74qexy5zr8.gif
http://img.userbars.pl/163/32558.png

Offline

 

#4 2009-11-19 13:33:32

Aldonka

Hero of Rock

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-11-17
Posty: 88
Punktów :   
WWW

Re: Nowe płyty

Wodzu napisał:

no i nowa plyta wu-hae wychodzi jakos teraz.

Oooo, trzeba bedzie sie zapoznac


Jeśli budzisz się i czujesz, że to będzie chujowy dzień, najeb się przed śniadaniem.

Offline

 

#5 2009-11-19 19:46:23

DDEVIL

Emo^^

9880043
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2009-11-19
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Nowe płyty

mroczny_grzybiarz_szatana napisał:

a ja czekam na nową płytę Korna

ich ostatnia płyta jest max hujowa...szkoda gadać


Ja mam na oku ''When Death Comes'' Artillery ...

Offline

 

#6 2009-11-19 21:05:27

albonie

Metal

Skąd: Los Angeles
Zarejestrowany: 2009-11-17
Posty: 66
Punktów :   

Re: Nowe płyty

@mroczny_grzybiarz_szatana  - :> nie wiesz!! 2 listopada SLAYER płyta : World Painted Blood - to właśnie.

Offline

 

#7 2009-11-19 21:57:54

Blashyrkh

Rockman

8458520
Skąd: Praszka
Zarejestrowany: 2009-11-18
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Re: Nowe płyty

albonie napisał:

@mroczny_grzybiarz_szatana  - :> nie wiesz!! 2 listopada SLAYER płyta : World Painted Blood - to właśnie.

Mi ją listonosz przyniesie w następnym tygodniu wraz z Gorgoroth - Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt. Co do Slayera to domyślam się że będzie to coś jak Christ Ilussion, ale jestem bardzo ciekaw co tam Infernus skręcił. W dodatku teraz na wokalu jest Pest, który moim zdaniem ma lepszy wokal niż Gaahl.

Ostatnio edytowany przez Blashyrkh (2009-11-19 21:58:28)

Offline

 

#8 2009-11-19 22:17:07

albonie

Metal

Skąd: Los Angeles
Zarejestrowany: 2009-11-17
Posty: 66
Punktów :   

Re: Nowe płyty

ja ostatnio w TerazRock czytałam z nimi wywiad i tam mówił Kerry King że pozostali przy starym systemie grania (to pozytywna wiadomość). i jak już słuchałam paru kawałków na ich stronie, to b.wyśmienicie

Offline

 

#9 2009-11-19 22:21:50

Blashyrkh

Rockman

8458520
Skąd: Praszka
Zarejestrowany: 2009-11-18
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Re: Nowe płyty

albonie napisał:

ja ostatnio w TerazRock czytałam z nimi wywiad i tam mówił Kerry King że pozostali przy starym systemie grania (to pozytywna wiadomość). i jak już słuchałam paru kawałków na ich stronie, to b.wyśmienicie

Fajnie gdyby ta płyta miała by jakieś wpływy z Reign in Blood, bo ta płyta jest po prostu wyjebana w kosmos(pozytywnie). Mógłbym sobie World Painted Blood przesłuchać na Youtube, ale ja zawsze lubię najpierw usłyszeć nową płytę z radia niż z kompa

Offline

 

#10 2009-11-20 08:28:55

ryba969

Hero of Rock

2760045
Zarejestrowany: 2009-11-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nowe płyty

Ja tam już wszystke te co mnie interesowały mam: Behemoth - Evangelion , Vader, Necropolis, Korpiklaani Karkelo,  Hunter, Hellwood


A Kiedy Przyjdzie Jezus Pokażemy Mu Tabliczke Z Kierunkiem Na Wieliczke

Offline

 

#11 2009-11-20 08:31:54

Blashyrkh

Rockman

8458520
Skąd: Praszka
Zarejestrowany: 2009-11-18
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Re: Nowe płyty

hehe ciekawe co tam Vikernes na swojej farmie porabia Podobno w nowym roku wyda nową płytę, ale wolałbym ją najpierw przesłuchać w necie niż od razu kupić.

Offline

 

#12 2009-11-20 14:08:38

albonie

Metal

Skąd: Los Angeles
Zarejestrowany: 2009-11-17
Posty: 66
Punktów :   

Re: Nowe płyty

Blashyrkh napisał:

Fajnie gdyby ta płyta miała by jakieś wpływy z Reign in Blood, bo ta płyta jest po prostu wyjebana w kosmos(pozytywnie). Mógłbym sobie World Painted Blood przesłuchać na Youtube, ale ja zawsze lubię najpierw usłyszeć nową płytę z radia niż z kompa

mnie sie jeszcze zajebiście podoba God Hates Us All. ale powiem Ci tak, że Slayer na tej nowej płycie ma wszystko takie same jak wcześniej, a jednocześnie inne. nie da się tego tak dosłownie napisać, ale pewnie rozumiesz:D

@ mroczny_grzybiarz_szatana - nie ma sprawy. ale chyba jak na razie to oni nic nie planują. przynajmniej tak mi wiadomo. bo na pewno by były już jakieś ploty ;d

Offline

 

#13 2009-11-23 18:04:19

Blashyrkh

Rockman

8458520
Skąd: Praszka
Zarejestrowany: 2009-11-18
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Re: Nowe płyty

Przyszły płyty. Gorgoroth naprawdę zajebisty. Wokal Gaahla jest niczym w porównaniu tego co potrafi Pest. Bardzo fajny klimacik.Jednak rozczarowałem się na Slayerze. Płyta przeciętna. Nie czuć, że to Slayer.

Offline

 

#14 2009-11-24 18:46:03

THRASHtillDEATH

Emo^^

2697244
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: Nowe płyty

albonie napisał:

Blashyrkh napisał:

Fajnie gdyby ta płyta miała by jakieś wpływy z Reign in Blood, bo ta płyta jest po prostu wyjebana w kosmos(pozytywnie). Mógłbym sobie World Painted Blood przesłuchać na Youtube, ale ja zawsze lubię najpierw usłyszeć nową płytę z radia niż z kompa

mnie sie jeszcze zajebiście podoba God Hates Us All. ale powiem Ci tak, że Slayer na tej nowej płycie ma wszystko takie same jak wcześniej, a jednocześnie inne. nie da się tego tak dosłownie napisać, ale pewnie rozumiesz:D

Jak to się nie da?! Ta płyta ma brzmienie starego dobrego thrash metalu, jednocześnie łączy najlepsze elementy z poprzednich płyt dając starą dobrą rąbankę! Płyta od zakupu, jest obowiązkowo przesłuchiwana przynajmniej raz dziennie;]
Ja doczekałem się już wszystkich perełek tego roku w moim kalendarzu: Megadeth "Endgame" i wspominany przez Was wcześniej Slayer "World Painted in Blood". Teraz poluję na najnowszą płytę Exodus;].

Offline

 

#15 2009-11-24 21:16:37

albonie

Metal

Skąd: Los Angeles
Zarejestrowany: 2009-11-17
Posty: 66
Punktów :   

Re: Nowe płyty

Blashyrkh napisał:

Jednak rozczarowałem się na Slayerze. Płyta przeciętna. Nie czuć, że to Slayer.

aaaaaa. ja całej płyty jeszcze nie przesłuchałam ( wiem, że...- ale przepraszam zrobie to najszybciej jak się da), ale po zapoznaniu się z kilkoma kawałkami, to według mnie jest dobra. na każdej płycie można znaleźć jakieś przeciętne i wyjebane pozytywnie piosenki. może nagraliby ją jeszcze lepiej jakby mieli więcej czasu na nagrania tej nowej płyty. ale jak dla mnie jest ok i da się słuchać wraz ze starszymi kawałkami.

THRASHtillDEATH napisał:

Jak to się nie da?! Ta płyta ma brzmienie starego dobrego thrash metalu, jednocześnie łączy najlepsze elementy z poprzednich płyt dając starą dobrą rąbankę! Płyta od zakupu, jest obowiązkowo przesłuchiwana przynajmniej raz dziennie;]
Ja doczekałem się już wszystkich perełek tego roku w moim kalendarzu: Megadeth "Endgame" i wspominany przez Was wcześniej Slayer "World Painted in Blood". Teraz poluję na najnowszą płytę Exodus;].

no takk! jeszcze przecież nie można zapomnieć o Megadeth:D
i kurde wkurzać mnie to zaczyna jak już te starsze zespoły wydadzą jakąś nową płytę, to każdy jest już od samego początku zniechęcony. nawet dobrze jej nie przesłucha, a już krytykuje. można tu dać przykład np. Guns n'roses, bo spotkałam się z negatywnymi recenzjami. mimo tego, że na płycie nie słychać Slasha, to jest naprawdę dobra. chyba że czasem trafią się jakieś sporadyczne dość nieciekawe piosenki. i tak samo ze Slayerem. hhhhh... już nie moge.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPogorzelica wczasy gończy polski opis rasy